• Розбуди в собі садівника

  Садово-паркова техніка на будь-який смак

  Вибрати

Електро- та бензоінструмент Foresta

Торгова Марка Foresta - це надійна садово-паркова техніка, яка вже більше 2 років допомагає доглядати за Вашою ділянкою і садом.

На початку шляху ми надавали нашим покупцям лише бензинові та електричні пилки, але в процесі динамічного розвитку бренда асортиментний ряд істотно розширився і удосконалився. На даний момент серед продукції ТМ Foresta присутні:

 • бензо- і електропили;
 • бензо- і електротримери;
 • газонокосарки;
 • обприскувачі;
 • витратні матеріали.

Висока якість збірки, використання інноваційних технологій і доступність продукції - ось головні переваги продукції торгової марки. Філософія бренду Foresta орієнтована на створення надійних і доступних інструментів для побутового використання. За час свого існування ТМ Foresta допомогла понад 360 000 українським споживачам легко і якісно доглядати і підтримувати порядок у власному саду, на ділянці і в городі.

Пили Foresta

Пили - вірні помічники в роботі з деревиною. Вони допомагають спилювати дерева різної товщини, а також гілки і кущі.

Пили діляться на два типи: бензинові та електричні. Залежно від своїх потреб, інтенсивності і частоти роботи кожен підбере собі відповідну модель і зможе купити пилу Foresta.

Бензинові пилки: потужність і мобільність!

Бензопили відрізняються високим показником потужності і продуктивності. Такі інструменти можуть працювати тривалий час не втрачаючи результативності. Причиною зупинки може стати необхідність дозаправки. Тут варто уточнити, що до якості палива і масла варто ставитися з особливою уважністю, адже це запорука тривалої і ефективної експлуатації. Наявність паливного бака надає мобільності і дозволяє працювати у віддалених від електричної мережі місцях. Бензиновий двигун дає можливість виконувати великі обсяги робіт і розпилювати навіть міцні і товсті породи дерев. Однак, присутні і мінуси: різкий бензиновий запах, який супроводжує робочий процес і вища ціна, в порівнянні з електричним аналогом.

Електричні пили: компактність і екологічність!

Електропили відрізняються більш компактними розмірами і легкою вагою - все завдяки відсутності масивного паливного бака. У зв'язку з цим випливає і наступна перевага - екологічність. Даний тип пил не забруднює повітря бензиновими вихлопами, адже працює від електромережі. Це важливо, якщо ви збираєтеся працювати в закритому або погано провітрюваному приміщенні. Загалом, електричні пилки створені для виконання дрібних, не трудомістких робіт. Недоліком можна назвати залежність від джерела живлення.

Тримери Foresta

Тример - функціональний садовий інструмент, який може косити траву навіть в важкодоступних місцях: біля стін і бордюрів, під лавочками та гойдалками.

Це компактний і легкий інструмент, з яким під силу працювати навіть тендітній дівчині. Розрізняють бензо- і електротримери. Купити тример з доставкою в будь-яке місто України можливо на оновленому сайті торгової марки Foresta.

Бензиновий тример для покосу трави де завгодно!

Бензотример здатний тривалий час виконувати великі обсяги робіт. Це можливо завдяки наявності бензинового двигуна і якісного палива. До того ж, бензинові моделі мобільні і незалежні від джерела живлення, що дає можливість обробляти не тільки присадибні ділянки, а й далекі території.

Електричний тример - відмінне рішення для невеликих дачних ділянок

Електротримери - відмінний варіант для виконання дрібних побутових завдань на дачній ділянці. Такі моделі коштують менше за свої бензинові аналоги і підійдуть для господарів, які не так часто використовують інструмент і не хочуть витрачати великі суми.

Обприскувачі Foresta

Обприскувачі допоможуть обробити хімікатами Ваш сад і город, захистити рослини від шкідників і комах.

Дальність розпилення рідини може досягати 12 м, що дозволяє добиратися навіть до найвищих і віддалених гілок. Зручний ранцевий пасок дозволяє перенести вагу інструмента на плечі, тим самим звільнити руки для роботи. Купити обприскувач якісний - це запорука доглянутої рослинності на Вашій дачній ділянці.

Акумуляторні обприскувачі: легкість і екологічність!

Даний вид обприскувачів мобільний і зручний, адже двигун працює від акумулятора. Цей факт дає ряд переваг: менша вага (у порівнянні з бензиновими аналогами), екологічність (відсутність шкідливих вихлопів і різких запахів), відсутність необхідності дозаправки паливною сумішшю. Зарядивши попередньо акумулятор, ви зможете обробити досить велику ділянку без перерв.

Мотооприскувачі: витривалість, потужність і продуктивність

Основою мотооприскувача є двигун, який працює на бензині. Такі моделі відрізняються особливою витривалістю, потужністю і продуктивністю. З бензоінструментом ви зможете працювати довше, роблячи невеликі перерви на дозаправку паливом. Однак, у цього типу також є недоліки. Бензоінструменти більш важкі і габаритні, до того ж, робочий процес буде супроводжуватися стійким бензиновим запахом. Якщо ж ви спокійно ставитеся до подібних особливостей, тоді мотообприскувачі Foresta - до Ваших послуг.

Газонокосарки Foresta

З приходом тепла природа починає буйно і активно рости. Не встигнете оком мигнути, як Ваша ділянка заросте густою травою і бур'янами. Повернути Вашій ділянці охайний і доглянутий вигляд, а також підтримувати Ваш газон в ідеальному стані допоможе газонокосарка, купити яку можна в Києві і Україні від торгової марки Foresta. Після зрізу трава не розкидається по території, а збирається в міцному, 35-літровому травозбірнику.

Витратні матеріали Foresta

Правильний вибір якісних витратних матеріалів для Вашої садово-паркової техніки - це запорука їх надійної, результативної і довготривалої роботи.

Тримерні котушки і ліска

 • Ліска і котушка необхідні тримерам щоб виконувати основну функцію інструменту - зрізати зарослу траву і бур'ян. Саме ці матеріали виконують зріз, обертаючись на величезній швидкості.

Ніж для тримера

 • Цей матеріал швидко і точно зрізає щільну рослинність. Ножі для тримерів виготовляються з міцного пластику або інструментальної сталі, що гарантує довговічність і міцність.

Масло для двотактних двигунів 

 • Якісне масло для двигуна допомагає істотно продовжити термін експлуатації бензоінструменту і зробити його роботу більш продуктивною.

Масло для ланцюга

 • Купити масло для ланцюга - обов'язок свідомого власника пилки. Він допоможе зберегти інструмент від передчасного зносу як ланцюга, так і двигуна в цілому.

Пильна шина

 • До підбору цього шини варто ставитися з особливою увагою, адже це одна з основних оснасток для бензо- і електропила.

Ланцюг для бензопили

 • Ланцюг для пилки - це набір гострих і міцних зубців, які використовуються для розпилу деревини. Саме від нього залежить якість розпилу і довговічність роботи пилки.

Коректний підбір витратних матеріалів для садового обладнання, з урахуванням особливостей Вашого інструменту стане гарантією тривалої і продуктивної роботи садового інструменту. Всі необхідні для роботи і повноцінного функціонування комплектуючі представлені на сайті Foresta. Тут поєднується висока якість і демократична ціна.

Купити запчастини для бензо- і електропили

При некоректному поводженні і неправильному підборі витратних матеріалів, садовий інструмент може вийти з ладу. Часом поломка однієї, але ключової деталі може стати головною проблемою в роботі і понести за собою істотні витрати на ремонт. В такому випадку, Вам знадобляться запасні деталі. І до їх підбору варто ставитися з особливою увагою, адже від якості нової деталі буде залежати подальша робота всього бензо / електроінструменту. Торгова марка Foresta надає можливість купити запчастини для бензопил і електропил Київ від виробника для Вашого інструмента. Широкий вибір офіційних надійних запчастин дозволить вам істотно заощадити як час, так і бюджет, і навіть провести ремонт самостійно.

Сервіси Foresta

При більш серйозній поломці або відсутності досвіду в ремонті подібних інструментів не намагайтеся лагодити самостійно. Так можна завдати непоправної шкоди пристрою. Кращим рішенням буде звернутися в сервісний центр Foresta, де кваліфіковані фахівці в найкоротші терміни повернуть Ваш пристрій "до життя". Детальну інформацію про сервісний ремонт бензо- і електроінструментів ви можете знайти в розділі "Гарантія".

З якісними, довговічними і доступними інструментами від торгової марки Foresta догляд за дачною ділянкою або садом перестане бути проблемою. Сучасні технології, компактні розміри і висока потужність забезпечать комфортну роботу і надійний результат. Адже Foresta знає, що потрібно Вашому саду.

Показати більше