Запрошуємо на День народження! Чудова можливість виграти 100 000 гривень!

Запрошуємо на День народження! Чудова можливість виграти 100 000 гривень! />
Foresta - запрошує разом відсвяткувати День народження фірмових магазинів в Харкові та Львові! День народження - це свято, яким завжди хочеться поділитися з близькими людьми. У цей день не прийнято нудьгувати, тому ми запрошуємо всіх шанувальників якісного електроінструменту на День народження наших фірмових магазинів в Харкові та Львові.

 Святкуємо весь лютий: підсумки та анонси

 Святкуємо весь лютий: підсумки та анонси />
Підводимо підсумки минулого місяця та повідомляємо про головну інтригу цієї зими! Лютий став багатим на події місяцем для всіх шанувальників якісного електроінструменту. Адже саме в цьому місяці відбулося урочисте відкриття фірмових магазинів в Чернівцях, Дніпрі і Києві. На цьому урочисті заходи не закінчуються і вже зовсім скоро Вас чекає ще більше приємних подій. Яких? Про це Ви дізнаєтеся далі!

Магазинів багато не буває: відразу 4 нових магазини

Магазинів багато не буває: відразу 4 нових магазини />
 Хочете купувати якісну техніку для саду та городу якомога ближче до дому? Саме тому для вас, наших улюблених клієнтів, ми вирішили відкрити відразу 4 нових магазини. Отже ...

Сезон нових подарунків в Каневі

Сезон нових подарунків в Каневі />
Прев'ю: Хочете нових подарунків? У лютому багато відмінних приводів порадувати себе і близьких подарунками. Тому для всіх жителів Канева та гостей ...

День Закоханих для всієї родини!

День Закоханих для всієї родини! />
У День Закоханих прийнято вітати і радувати свою половинку приємними сюрпризами, подарунками або романтичною вечерею. Це прекрасна традиція, але ми вирішили, що несправедливо це свято відзначати без тих, кого ми любимо більше всього на світі - своїх дітей. Тому в честь всесвітнього Дня Любові ми влаштовуємо двотижневе святкування для всієї родини!