Газонокосарки

В цій категорії немає товарів.

Яку купити газонокосарку?

Газонокосарка є ефективним борцем з буйною рослинністю на садовій ділянці. У процесі розвитку, інструмент трансформувався у кілька видів: електро газонокосарка, бензинова газонокосарка, акумуляторна газонокосарка і ручний інструмент. Яку конкретно купити газонокосарку в Україні — залежить від багатьох факторів, починаючи від ціноутворення і закінчуючи видом майбутніх робіт.

Механічна косарка

Найбільш доступний вид інвентарю, зручний в обробленні порівняно невеликих ділянок без доступу до джерел енергії. Ручна косарка працює завдяки фізичним зусиллям робітника. Очевидно, що для великого обсягу робіт подібний пристрій не годиться, а ось для маленької галявини або ділянки — цілком.

Акумуляторна газонокосарка

До беззаперечних переваг такої косарки відносяться простота в експлуатації, маневреність і екологічність. Акумуляторний інструмент не впливає на навколишнє середовище, а його обслуговування і догляд не вимагають професійних навичок — для підтримки стабільної продуктивності досить тримати косарку в чистоті. Втім, час експлуатації косарки залежить від рівня заряду батареї, тому акумуляторну газонокосарку рекомендують використовувати на невеликій віддаленій місцевості. Купити газонокосарку з акумулятором слід тим садівникам, чий газон розташований уздовж садових доріжок, біля стін або клумб.

Електрокосарка

Електрична газонокосарка технічно більш досконала, ніж перші два види. Вона може працювати практично нескінченно, а дальність її застосування залежить тільки від довжини кабелю і віддаленості джерела електрики. Зрозуміло, купити косарку з кабелем доцільно для обробки рівної поверхні загальною площею до 500 м2.

Бензинова газонокосарка

У порівнянні з електричним інструментом це — найпотужніша газонокосарка, яка допоможе привести в порядок величезні території або ж площі з підвищеними вимогами, наприклад, футбольне поле або галявина для гольфу. Бензинова газонокосарка відрізняється автономністю і можливістю працювати тривалий період часу. Незважаючи на необхідний постійний догляд і технічне обслуговування, газонокосарка купити київ відкриє своєму власникові широкі можливості і забезпечить надійну експлуатацію.

Більшість сучасних моделей газонокосарок мають ряд додаткових функцій, покликаних полегшити життя господареві: місткий травозбірний контейнер, регулювання висоти рукоятки і можливість мульчування зрізаної рослинності.