Лопати


Лопата входить до переліку інструментів, без яких не зможе обійтись жоден хазяїн. Вона знадобиться на дачі, городі, в автомобілі. Підійде для копу чи робіт із сумішами та розвантаженні сипучих матеріалів. Якщо ви хочете купити надійну лопату в Україні, то звертайтеся в наш магазин. В асортименті є фірмові штикові та совкові лопати Foresta. Знайти їх можна у фірмовому магазині в вашому місті, або замовити на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні: в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Житомирі та інших містах.

Види лопат виділяються залежно від призначення. Так, вони бувають у продажі совкові і штикові. Перші потрібні для вантаження сипучих речовин, а другі – для викопування ям, рихлення ґрунту, збору врожаю та інших садово-городніх робіт.

Переваги лопат Foresta

Садові інструменти Foresta – один з лідерів ринку України. Популярністю вони користуються завдяки своїм особливостям, які відрізняють їх від конкурентів.

Наші лопати не стали виключенням. Їх переваги:

  • Міцні та зносостійкі матеріали, які без проблем витримують вагу людини.
  • Компактні розміри дозволяють без проблем зберігати лопати Foresta навіть у міських умовах і в багажнику машини.
  • Знижується навантаження на плечі та спину завдяки продуманій формі ручки лопати.
  • Покриття держаку і D-подібна рукоятка попереджують провертання при роботі.

Штикові лопати

Штикові лопати призначені для копу. Вони мають закруглену робочу частину, щоб вона краще занурювалась в землю. Для цього також здійснюється заточка робочої поаерхні. Інструменти Foresta мають гостру кромку, яка з легкістю перерізає невелике коріння, рихлить цілинний ґрунт.

Штикова лопата з держаком із композитного матеріалу легка. При цьому вона міцніша, ніж з дерев’яною рукояттю, а тому ідеально підходить для будівництва.

Перш ніж купити лопату, зверніть увагу на форму черенка даного інструмента, його висоту. Вона повинна бути такою, щоб при роботі лікоть залишався розігнутим. Наявність ручки на верхній частині зробить використання інвентарю зручнішим.

Совкові лопати

Совкова лопата використовується для вантаження сипких речовин, наприклад, зерна чи піску. Тому вона буде корисна в приватному будинку, на дачі чи на будівництві. Від штикових цей тип інструменту відрізняється формою та розміром робочої частини. Вона, як правило, прямокутна і має загнуті краї, щоб матеріал при роботі не розсипався.

Якщо ви не виконуєте таких робіт, то слід купити совкову лопату для зими, адже це перший помічник для очищення подвір’я від снігу, пророблення стежок у кучугурах.

Роботи в саду та городі

Посадка рослин і догляд за ними, збір врожаю, підготовка ґрунту до наступного року – все це буде дуже складно зробити без лопати. Саме тому такий інвентар повинен бути у кожному господарстві.

При виборі садової лопати особливу увагу приділіть матеріалам. Робоча частина повинна бути виготовлена зі сталі. Вона не гнеться і добре витримують вплив абразивних матеріалів у складі ґрунту. Робоча частина інструменту Foresta для додаткового захисту покрита порошковою фарбою. Ціна хорошої лопати відповідає якості, тому не варто економити на комфорті при роботі.

Совкова лопата також потрібна на городі. З її допомогою вносять добрива, мульчують посадки.

Лопата в машину

В далеку поїздку обов’язково потрібно покласти лопату в машину. Вона допоможе вибратися з бездоріжжя, відкопатися в хуртовину. Вибираючи автомобільну лопату, потрібно враховувати:

  • розміри (вона не повинна займати багато місця в багажнику);
  • корозійну стійкість металу;
  • міцність матеріалів і конструкції.

Компактні штикові лопати Foresta знадобляться в літній і зимовій поїздці. Вони виготовлені із міцних матеріалів, а тому не зламаються, навіть якщо їх переїхати машиною.

Ціни лопат в Україні

Вартість садового інструменту головним чином залежить від матеріалів. Дешевше за все обійдеться «класична» лопата з дерев’яним держаком. Але якщо ви хочете купити лопату, яка не буде гнутися і зможе витримати наїзд машини, то краще вибрати щось більш дороге.

Ціна лопат Foresta знаходиться в межах 500 гривень. При цьому ви можете бути впевнені, що вони служитимуть вам роками.

Купуйте садовий інвентар у фірмовому магазині Foresta в Києві, Одесі, Харкові, Житомирі, Чернівцях та інших городах України. Отримайте якісний садово-парковий інструмент без переплат.

Показати більше