«Foresta» - компанія з яскравим життям і безцінним досвідом. Ми працюємо на ринку вже 7 років і за цей час довели до досконалості якість інструментів, які представлені в 700 магазинах, маємо підтримку по всій території України, налагодили логістику і просто стали кращими.

Ми спеціалізуємося на садово-парковому обладнанні для домашнього застосування: електро- і бензопили, тримери, обприскувачі, кущорізи, газонокосарки. У «Foresta» багато спільного з професійними інструментами, але перш за все ми націлені на звичайну людину, не майстра, власника маленького ділянки, що знаходиться в пошуку ефективного інструменту за розумну ціну. Саме тому наша продукція коштує трохи дорожче мінімуму, але за своїми характеристиками не поступається промисловим зразкам.

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ:

  • гарантуємо якісну роботу всіх інструментів і підтверджуємо це 2 роками безкоштовного сервісного обслуговування;
  • маємо довгострокову програму лояльності: надаємо знижку при покупці двох товарів і на всі наступні покупки; даємо додаткову гарантію при реєстрації на сайті; розігруємо щомісяця призи; робимо розсилки з акціями та новинками
  • знаємо, що для клієнта становить реальну цінність: не тільки отримати задоволення від роботи зручним інструментом, безвідмовним і невибагливим в обслуговуванні, але і отримати підтримку від компанії, що виробляє якість

«Foresta» вибрали більше 360 000 споживачів і кожен з них став нашим другом. Всім друзям ми робимо знижки, даруємо участь в розіграшах і розповідаємо новини. Придбавши товар «Foresta», ви отримуєте не просто садовий інструмент, а безвідмовного працівника, надійного навіть через роки.