Обприскувачі

Для того, щоб ефективно і рівномірно покрити зелені насадження захисний хімічним шаром потрібен садовий обприскувач. Мотообприскувач особливо корисний з початком весни та для профілактики рослин у спекотні літні місяці. З настанням осені обприскувачі застосовувати недоречно, адже хімікати можуть контактувати зі вже дозрілими фруктами й овочами.

Який обрати обприскувач?

Залежно від виду робіт обприскувач може бути в декількох модифікаціях:

  1. Обприскувач ручний. Такі інструменти працюють безпосередньо від фізичного впливу користувача — рука натискає на важіль (рукоятку, помпу) і всередині розпилювача виникає тиск, який виштовхує струмінь хімічного розчину. Розпилююча рідина може перетворитися в дрібнокрапельний туман за допомогою спеціальної насадки. Подібний туман дозволяє набагато економічніше витрачати рідину і якісно зрошувати саджанці. Ручні обприскувачі зазвичай мають обсяг до 12 л.
  2. Ранцевий обприскувач садовий. Подібний розпилювач відрізняється своїми плечовими лямками, які переносять вагу інструмента з рук на плечі. Купити обприскувач ранцевий найкраще тому користувачу, який сподівається на великий обсяг робочого резервуара — до 18 л.
  3. Обприскувач акумуляторний. Такі моделі розпилювачів в якості джерела енергії використовують електричні батареї, які можуть повністю підзарядитися за кілька годин. Акумуляторний обприскувач відрізняється підвищеною мобільністю, відносною легкістю і екологічністю. Такий розпилювач ідеально підходить для закритих просторів - оранжерей або теплиць.
  4. Бензиновий обприскувач. Мотооприскувач працює на звичайному моторі, за рахунок чого може розпорошувати рідину на велику відстань. Розпилювач з двигуном внутрішнього згоряння необхідний при масштабних посівах, на великих полях, великих садових ділянках. Такою моделлю з об'ємом до 25 л може керувати одна людина, що гарантує високий коефіцієнт корисної дії.

Де придбати обприскувач Foresta?

Купити обприскувач варто кожному бережливому власнику дачної ділянки. Залежно від ціни розпилювач може відрізнятися своєю конструкцією та набором деталей. Наприклад, дешевий обприскувач — простий, доступний, володіє мінімальними фільтрами рідини і згодиться тільки для поливу. Дорожчі моделі відрізняються багаторівневою конструкцією, яка вимагає ретельного догляду за собою та й діапазон можливого застосування у них набагато ширший.

Незалежно від своєї конструкції, обприскувач садовий є багатофункціональним інструментом, здатним виконувати такі завдання: удобрення ґрунту рідкими добривами, захист рослин від шкідників, догляд за листям в період посухи, пригнічення росту небажаної рослинності і проведення різних агроробіт у період дозрівання плодів.