Акумуляторні обприскувачі


Купити акумуляторні обприскувачі Foresta

Торгова марка Foresta відома покупцеві, як виробник високоякісного садового інструменту. Споживачі також мають можливість купити запчастини у виробника, що позбавляє від необхідності пошуку деталей у сторонніх виробників. Ремонт можна довірити професіоналам сервісного центру, які мають досвід роботи з обладнанням даного бренду. У сервісних центрах старі товари деяких категорій можна обміняти по акції на нові аналогічні вироби.

Фахівці відповідально підходять до всіх етапів виготовлення інструментів: розробці, створенню дизайн-проектів і безпосередньо виробництва.

Купити акумуляторний обприскувач Foresta від виробника - вигідно, доступно і надійно. Бренд надає безкоштовну доставку по території України і гарантію на весь спектр товарів, так що в надійності і доцільності співпраці з нами можна не сумніватися.

В яких випадках доцільно вибирати акумуляторні обприскувачі Foresta?

Обприскувачі для саду та присадибних ділянок призначаються для поливу, зрошення та обробки рослин спеціальними хімічними засобами проти хвороб, грибків і комах-шкідників. Також дані пристрої застосовуються для дезінфекції та дезінсекції. Обприскувачі Foresta дозволяють здійснювати як вертикальне, так і горизонтальне розпорошення, так, що буде оброблена площа всіх поверхонь.

Для обробки великих площ використовувати ручну працю недоцільно через великі витрати часу і сил, тому оптимальним варіантом стане придбання акумуляторних обприскувачів. На відміну від ручних обприскувачів, вони не вимагають значного прикладання праці. Також, не доведеться додатково купувати пальне, як у випадку з бензиновими пристроями: заряджати їх можна від побутової електромережі. Основними перевагами даного обладнання є:

  • Безшумність роботи;
  • Порівняно легкий вага;
  • Мінімізація зусиль;
  • Можливість вибрати оптимальний обсяг бака.

Якими позитивними характеристиками відрізняються садові обприскувачі Foresta?

Дані пристрої характеризуються такими перевагами:

• Місткі ємності для рідини

Максимальний обсяг бака досягає 20 л. Така місткість в парі з тривалим часом роботи від акумулятора дає можливість обробляти великі ділянки без перерв на додавання хімічного складу і підзарядку.

• Висока продуктивність

Завдяки цьому рідкі хімічні склади швидко розпорошуються. Їх витрати не перевищують норму і в результаті економляться кошти.

• Енергоємність акумулятора

Герметичні гелієві акумулятори дають можливість безперервно працювати протягом 5 годин без зупинок на підзарядку. В процесі не виникає шуму, так що працювати з пристроєм комфортно.

• Надійність корпусу

Ударостійкий корпус захищений від випадкових пошкоджень, завдяки чому апарат довго зберігає свою функціональність.

• Наявність фільтра

Фільтр усуває можливість попадання нерозчинних частинок хімічних реактивів на рослини або поверхні і засмічення сопла. Його легко знімати і очищати, що істотно спрощує експлуатацію.

• Зручна і легка конструкція

Вага апаратів Foresta не перевищує 7 кг. Ранцева конструкція рівномірно розподіляє навантаження, а задня стінка повторює анатомічні особливості спини.

Ці переваги роблять придбання акумуляторних обприскувачів Foresta вигідним рішенням для будинку, саду, дачі та присадибних ділянок.

Показать больше