Мотообприскувачі

Мотообприскувачі Foresta: комфорт і незалежність від мережі

Торгова марка Foresta знає, що потрібно вашому саду. У цьому твердженні впевнилися наразі понад 300 000 задоволених і відданих бренду споживачів. В асортименті присутні основні інструменти для повноцінного догляду за вашою ділянкою, газоном, садом, городом і дачною ділянкою в цілому. Наприклад, для захисту та обробки ваших рослин від комах і шкідників знадобиться якісний і потужний мотообприскувач. Цей бензоінструмент продуктивний і мобільний. Заправивши його один раз ви зможете провести повноцінну робочу сесію, не роблячи частих перерв на дозаправку, а також не прив'язуючись до джерела електроживлення. Одягнувши бензообприскувач на плечі, як рюкзак, ви зможете повноцінно керувати робочим процесом за допомогою звільнення рук.

Переваги мотообприскувача Foresta

Кожен інструмент, кожна модель має низку переваг, які вигідно відрізняють їх від аналогів. Сказати який з них хороший, а який поганий буде некоректно, адже у кожного споживача є заготовлений список своїх чітких вимог як до самого інструменту, так і до його роботи і, як наслідок, до результату. Давайте розглянемо ті плюси, якими володіє бензиновий обприскувач.

  • Бензиновий двигун

Двигун, що працює від заправки бензину відрізняється більш потужними і продуктивними характеристиками. До того ж, якість палива грає ключову роль, адже воно впливає як на робочий процес, так і на тривалість терміну служби бензоинструмента. Рекомендується використовувати бензин не нижче марки АІ-92.

  • Незалежність від джерела живлення

Важлива відмінна риса всіх бензинових інструментів - незалежність від джерела живлення, на відміну від електричних "побратимів", які можуть функціонувати лише поблизу розетки. Завдяки такій мобільності, ви можете працювати з бензообприскувачем далеко від дому, в саду або на городі, не використовуючи подовжувачі.

  • Великий обсяг бака

Великий обсяг бака для рідини дозволяє обробити велику ділянку території, при цьому не роблячи перерв на поповнення резервуара. У лінійці мотообприскувачів ви зможете знайти моделі з різним обсягом бака, що дозволить підібрати оптимальний саме для вас і ваших потреб варіант.

  • М'які ранцеві шлейки

Наявність міцних ранцевих шлеек дає можливість перенести всю вагу бензоінструмента з рук, на плечі. До того ж, м'який матеріал, з якого виготовлені шлейки мотообприскувача НЕ будуть тиснути і натирати при тривалій роботі. Процес обприскування пройде для вас комфортно, швидко і результативно.

Недоліки бензинових обприскувачів

Однак, незважаючи на наявність досить переконливих переваг, мотообприскувачі наділені і низкою недоліків, про які ви повинні знати.

  • Необхідність в заправці

Наявність бензинового двигуна дає можливість працювати далеко від електромережі, але тягне за собою іншу залежність - заправку. Перша складність - це підбір якісного бензину і масла. Друга - створення суміші в коректних пропорціях і третє - необхідність періодично робити перерву в роботі для поповнення паливної суміші.

  • Різкий запах

З попереднього пункту випливає наступний мінус - специфічний бензиновий запах, який супроводжує протягом усього робочого процесу обприскування. Якщо ж ви ставитеся до цього запаху нормально, то даний пункт не складе вам істотних проблем.

  • Велика вага

Бензиновий двигун завжди означає більш важку вагу. Якщо цифра близько 10 кг для вас не перешкода, то тоді мотообприскувач складе вам вірну службу і допоможе підтримувати сад здоровим і доглянутим.

Обприскувачі Foresta різноманітні і унікальні. Кожен бажаючий зможе підібрати для себе оптимальний варіант робочого інструмента. Різна потужність (від 1500 Вт), обсяг резервуара (від 14 л), дальність обприскування (від 10 м) - всі ці параметри ви зможете підібрати під свої конкретні вимоги і вид роботи. Foresta допоможе вам створити бездоганний сад.

Показать больше