Пневматичні

Помпові обприскувачі для поливу і розпилення отрутохімікатів

Безумовно, найкращим рішенням для боротьби зі шкідниками рослин є покупка обприскувача, адже з його допомогою Ви з легкістю проведете обробку земельних ділянок різної площі. Для того, щоб Вам було легко визначиться який купити обприскувач: помповий або гідравлічний, ручний, акумуляторний або бензиновий, ми підготували для Вас пару слушних порад.

Садові ранцеві і ручні пневмообприскувачі

Пневматичний обприскувач відрізняється від ручного тим, що має більш об'ємний бак і наявністю брандспойта – спеціальна трубка для розпилення рідини. Що стосується принципу роботи, то він досить простий: при натисканні на спеціальний важіль відбувається нагнітання тиску, який і виштовхує рідину з бака. Зазвичай літраж пневматичного обприскувача може бути від 1,5 до 12 літрів, що дозволяє обробити досить солідну ділянку отрутохімікатами, добривами і здійснити зволоження рослин. В асортименті Foresta більшість моделей класу "пневмо" – обприскувачі з ремнем через плече, для більш легкої роботи оператора.

Який пневмооприскувач вибрати?

Ми врахували всі потреби наших користувачів, тому в асортименті Foresta кожен може знайти садовий розпилювач для будь-яких завдань. У нашому інтернет магазині можна купити садову техніку, а також аксесуари до них за найкращою ціною в Україні.

H3 Ручний пневматичний розпилювач Foresta HS-15

Модель ручного обприскувача типу "міні" вміщує в себе близько 1,5 л. рідини. Загалом, сфера його застосування залежить від Вашої фантазії. Зокрема, за допомогою даного пневматичного інструменту Ви можете помити вікна, дзеркала, зволожити кімнатні рослини і багато іншого. Ефективного результату роботи дозволяють досягти різні режими розпилювача води: від туману до струменя.

Помповий обприскувач для поливу рослин Foresta HS-30

Інструмент для обприскування рослин в саду або городі має трилітровий бак, який оснащений спеціальною шкалою літражу, для контролю рівня рідини.

Зручності при роботі з даними садовим обприскувачем надає кнопка фіксації розпилення, що дозволяє обробляти ділянку без перерви. До того ж, насос з металевим поршнем значно збільшує термін служби ручного обприскувача. Ще однією перевагою є кнопка для спуску зайвого повітря.

Ранцевий пневматичний обприскувач Foresta HS-50

Оптимальний варіант обприскувачів для поливу (зволоження) або добрива рослин. Модель має досить об'ємний бак на 5 літрів і підійде для роботи як на вулиці, так і в теплицях. Зручності при транспортуванні ручного пневмооприскувача надає спеціальна D-подібна рукоятка. Обприскувач для городу та саду переважно оснащений надійним брандспойтом з нержавіючої сталі, який кріпиться на корпус.

Садовий пневматичний обприскувач Foresta HS-80

Загалом, ця модель практично аналогічна HS-50, тому при виборі обприскувача краще спиратися на два критерії: масштаби робіт і вид ділянки. На відміну від ручного обприскувача HS-50, модель HS-80 вміщує в себе не 5, а аж близько 8 л рідини. Такого обсягу буде цілком достатньо для того, щоб обприскати картоплю отрутохімікатами або добривами на ділянці близько 800 м².

Пневматичний пересувний обприскувач Foresta HS-125

Обсяг бака обприскувача становить аж 12 літрів. Для зручності транспортування інструменту передбачені спеціальні колеса і ручка, висоту якої можна регулювати. Також комфорт при роботі забезпечать: подовжений шланг у 3 метри і брандспойт 0,68 метра. При виробництві даної моделі пневматичного обприскувача була передбачена навіть така деталь, як горловина – вона має досить широкий діаметр для зручного затоки рідини.

Обприскувач з манометром пневматичний Foresta HS-85

Ручний обприскувач вміщує в себе 8 літрів рідини. Універсальність даної моделі полягає в наявності манометра, який дозволяє контролювати тиск в баці. Обприскувач пневматичний має подвійну підставку для ніг і надійну опору для рук, що забезпечує чітку фіксацію інструменту для ручного нагнітання тиску, а спеціальний клапан на корпусі дозволяє випустити зайве повітря.

Важливо відзначити, що всі моделі пневматичних обприскувачів Foresta:

  • Виготовлені з ударостійкого пластику, який має високу стійкість до падінь.
  • Ручні розпилювачі оснащені поршнем з алюмінію, а не з пластику, як у більшості аналогів на ринку.
  • Помпові обприскувачі Foresta мають різні режими розпилення. Ви можете налаштувати інструмент під певні завдання. Для зволоження рекомендуємо використовувати розпилення у вигляді туману, а для більш точкової обробки рослин – прямий струмінь.
  • Характеризуються високим рівнем ергономічності. Мобільні обприскувачі мають зручну рукоятку і шкалу літражу, а більш потужні, в залежності від моделі, оснащені довгим шлангом і брандспойтом, манометром, ременем через плече або ранцевою системою.
  • Оснащені спеціальною кнопкою для фіксації розпилення (крім моделі HS-125), що дозволяє працювати без перерви.

Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі пневматичних обприскувачів Ви можете безпосередньо на їх сторінці на сайті Foresta, а зручності при виборі додасть спеціальна шкала параметрів.

Де купити садовий обприскувач в Україні?

Як бачимо, для обробки саду або городу з середньою площею, ідеально підійде ручної пневматичний обприскувач. Весь модельний ряд Foresta можна купити у Харкові, Києві, Житомирі та інших областях України. Звертайтеся у офіційні точки продажу, які представляють нашу продукцію. Також Ви можете оформити замовлення онлайн на сайті інтернет-магазину, або за номером гарячої лінії 0 800 200 500.