Пили Foresta: як обрати і купити?

Насправді бензопила давно вже стала звичним робочим інструментом для щоденного використання. Механічна пила має масу переваг перед будь-яким іншим подібним інструментом. Залежно від обсягу, призначення робіт і особистих вподобань користувача пила може відрізнятися своїми характеристиками. Електропили і бензопили діляться на три види: для домашнього користування, напівпрофесійні і промислові. Для нетривалої і відносно нескладної роботи підійде побутова бензопила, яку може купити кожен. Подібна пила відрізняється своєю дешевизною і оптимальною потужністю, як правило, до 2 кВт. Якщо ж необхідно терміново провести видалення зайвої рослинності на великій ділянці або саду, то найкращим варіантом буде купити бензинову пилу. Бензопила незалежна від електричних джерел і дозволяє власнику вільно переміщатися по території. Інструменти побутового класу придатні для роботи середньої важкості. Висока якість ніяк не впливає на ціну інструменту і купити бензопилу може практично кожен.

Більш потужна ланцюгова пила (від 2 кВт) з успіхом застосовується на короткострокових будівельних об'єктах і для валки молодих дерев. Напівпрофесійна електропила може витримувати довготривалу високу напругу, в той час як бензопила потребуює частого обслуговування і коректного догляду. Для роботи в промислових масштабах буде придатна тільки бензопила професійного класу і поряд з вражаючою потужністю і працездатністю вона вимагатиме постійної заправки, заміни масла і частої зміни комплектуючих деталей.

Переваги та ціни побутових бензо- і електропил

Домашня електропила або ланцюгова бензопила є оптимальним варіантом для виконання різноманітних завдань, які виникають у кожного господаря.

Електропили Foresta відомі своєю екологічністю - вони чудово підійдуть для роботи у закритих приміщеннях, але при цьому відрізняються низьким рівнем шуму і не викидають шкідливих речовин у повітря. Що стосується пили з бензиновим двигуном, то подібний інструмент працює автономно, не потребуючи підключення до електромережі. Таким чином, мобільна бензопила придатна для роботи в будь-якому місці і при будь-якій погоді. Крім цього, бензинова пила набагато потужніша і продуктивніша.

При необхідності купити бензопилу в Україні слід звертати увагу на те, як виробники поставилися до техніки безпеки під час проектування пили. Моделі бензопил і електропил Foresta оснащені системою автоматичного змащення ланцюга і спеціальним інерційним гальмом, здатним зупинити двигун в аварійних випадках. Також більшість бензопил володіють системою легкого старту, що полегшують запуск двигуна.