Електропили

Потрібно вибрати між електропилою та бензопилою? Переходьте за посиланням!

Вибрати

Електропили Foresta: маленька вага і безперервна робота від мережі

Електрична пила Foresta належить до тих інструментів-помічників, завдяки яким багато складних, масштабних робіт перетворяться в приємне заняття. Цей пристрій застосовується для того, щоб розпилювати багато матеріалів, переважно дерев'яних. Для цього необхідна лише одна умова - джерело подачі електрики. Є пилки з поперечним розташуванням, які відрізняються більш важкою вагою, але прості і надійні у використанні. В асортименті присутні і моделі з поздовжнім розташуванням двигуна. Вони легкі, мобільні і компактні. Будь-яку пилку можна придбати на офіційному сайті бренду Foresta за помірною ціною.

Переваги електричних пил

Пила даного типу вважається найбільш екологічною, в порівнянні з пристроями, з іншим енергопостачанням. Інструмент не викидає в навколишнє середовище шкідливі речовини. Пила також працює тихо, вона не створює багато шуму, як інші види пил. Такий ремонт нікому не завадить і не викличе невдоволення. Електрична пила для роботи в приміщенні - ваше краще рішення.

Які переваги можна виділити:

  • Простота у використанні. Масло подається автоматично, тому за пилкою потрібен мінімальний догляд, а висока надійність пристрою дозволяє працювати майже без ризиків.
  • Маленький вага. З цієї причини під час робочого процесу руки не втомлюються занадто швидко, тим самим підвищується продуктивність працівника.
  • Якщо є електрика, пила працюватиме без перебоїв і проблем.
  • низька ціна бензопил Foresta, яка доступна багатьом.

Ціна інструмента залежить від того, наскільки потужний пристрій у пилки, яка кількість обертів ланцюга, а також матеріал, з якого бензопила створена і її габарити. Для використання в професійній галузі краще придбати якісні, потужні пили, які розраховані на більш жорсткі матеріали, ніж дерево. Але тоді і ціна буде відповідна. Для побутового застосування і робіт на дачній ділянці можна придбати менш потужний пристрій за невелику ціну.

Де застосовується і для чого потрібна електропила?

Що стосується роботи з деревом, то різні моделі використовуються для догляду за деревами біля будинку. Це обрізка гілок, спил дерев, для створення дерев'яних меблів, коли потрібно постійно розпилювати дошки, фанеру, брус. За допомогою пилки можна створювати різні елементи інтер'єру за лічений час, завдяки швидкому ріжучому пристрою.

Купити електропилку Foresta швидко і вигідно

При покупці пили потрібно дивитися не на її зовнішні габарити і вид, а спочатку дізнатися, наскільки потужний її двигун. Саме цей показник дасть вам повну інформацію, як довго буде працювати інструмент, які роботи ним можна буде виконувати. Потрібно пам'ятати, що електрична пила багато в чому має перевагу перед бензиновою, адже вона оснащена системою автоматичної подачі масла. Це дуже економно, так як зберігає більше мастильної речовини, ніж при звичайному змащуванні вручну.

Є ще дуже важлива деталь в такій пилі - це інерційне гальмо. Саме завдяки його наявності можна використовувати пилку абсолютно безпечно. Якщо вона зіткнеться з чимось твердим, то двигун зреагує сам і тут же вимикається. Це дозволить користуватися пилкою тривалий час, так як вона працює в безпечному режимі і не зламається від зіткнення зі стороннім предметом.

Чому варто звернутися до нас?

Електричні пили Foresta від виробника - краще, що можна запропонувати як професійному майстру, так і людині, яка займається будівельними роботами в аматорському режимі. На кожен інструмент видається гарантія з офіційною печаткою. Ви зможете купити пилку з доставкою по Україні та оформити доставку в будь-яке зручне для вас місце.

На офіційному сайті торгової марки Foresta діє корисна акція обміняти свій старий інструмент, а натомість отримати новий з хорошою знижкою на нову. Це можна зробити, навіть якщо стара пила давно вийшла з ладу і не працює. Але обмін відбувається тільки на аналогічний товар, тому, щоб отримати знижку на нову пилку, ви повинні принести стару пилу в будь-якому стані.

Показати більше