Матеріали


Придбати витратні матеріали для садового обладнання

Під час використання садового обладнання неминуче знадобляться витратні матеріали. Правильний вибір і своєчасна заміна можуть істотно збільшити термін експлуатації садового обладнання. До витратних матеріалів відносять:

 1. Триммерна котушка і волосіннь

  Котушка для триммера з волосінню є найдоступнішим ріжучим елементом. Особливість волосіні полягає у можливості роботи в безпосередній близькості від твердих поверхонь. Головними властивостями, що характеризують даний вид оснащення, є зносостійкість і жорсткість — волосінь не повинна ламатися і при цьому проявляти певну гнучкість. Подібні котушки для тримерів вигідно відрізняються своєю ціною і міцним пластиковим матеріалом з протиударним покриттям.
 2. Ніж для триммера

  Спеціальні ножі використовують для ефективного, точного і швидкісного зрізу. Такі витратні матеріали виготовляють з пластмаси або високоякісної інструментальної сталі з антикорозійним покриттям. Ці ножі для тримерів дозволяють косити невеликі дерева і чагарники діаметром до 3 см.
 3. Масло для двотактних двигунів мотокоси

  Спеціалізоване мастило для бензинових тримерів розроблене для виготовлення пропорційної горючої суміші з масла і бензину. Дане мінеральне масло з присадками має властивість ефективно змішуватися з бензином, таким чином створюючи якісну паливну суміш. Масло для тримерів Foresta розроблено на основі сучасних стандартів і технологій.
 4. Масло для ланцюга

  Якісне і недороге літій-молібденове мастило розроблене для змащування пильних ланцюгів і захисту провідної шестерні та інших деталей від передчасного зносу.
 5. Пильна шина

  Даний витратний матеріал необхідний для безпечної роботи бензопили. Шина виконує захисну функцію, забезпечуючи циркуляцію масла під час роботи по всьому ланцюгу. До такого видаткового матеріалу слід відноситися максимально обережно, підбираючи суворо під технічні вимоги інструменту.
 6. Ланцюг для бензопили

  Власне, головний видатковий матеріал — основна частина і рушійна сила внутрішнього механізму інструменту. Ланцюг для бензопили здійснює швидкий і якісний розпил деревини, витримує інтенсивні навантаження і, звичайно ж, з часом приходить у непридатний стан. Коректно підібраний ланцюг має великий вплив на працездатність бензопили.

Правильний вибір витратних матеріалів з урахуванням технічних особливостей стане запорукою довготривалої роботи інструментів. Всі необхідні комплектуючі деталі представлені на нашому сайті, вони потішать власників своєю демократичною ціною і високою якістю.