• Мастило для ланцюга Foresta

Мастило для ланцюга Foresta

Артикул
69668000

Фірмове масло для ланцюга знижує силу тертя і захищає деталі від передчасного зносу. Характеризується високою проймачою властивістю, термостійкість і малої летючість.

87 грн В наличии

Фільтри
Тип витратного матеріалу Масло

Опис

Якщо ви хочете, щоб Ваш інструмент прослужив Вам довгий час, а якість роботи з часом не зменшувалася і залишалося на колишньому рівні, то інструменту необхідний постійний догляд. Бензо- і електропили, як і будь-який механізм, вимагає мастила, але додавання масла для двигунів буде недостатньо. Ланцюги, шини та провідної шестерні пив необхідно змащувати спеціальним маслом. Ми рекомендуємо Вам використовувати фірмове масло для пив ТМ Foresta 1 л, розроблене спеціально для ефективної і тривалої роботи з інструментом.

Мастило для ланцюгів Foresta розроблено на мінеральній основі і забезпечує якісну роботу в будь-який час року. Також в ньому використовується комплекс унікальних присадок, які знижують тертя до мінімуму, тим самим запобігаючи перегрів і знос деталей. Тільки якісне мастило здатне забезпечити ефективний доступ до всіх частин ланцюга. Все, що Вам потрібно зробити, щоб продовжити життя своєї пилки - це купити мастило для ланцюгів ТМ Foresta.

  • Масло
Написати відгук