Пильна шина Foresta 45 см

Артикул
72598000
Одна з основних запчастин всього механізму. За своїми характеристиками збігається з більшістю бензопил, відрізняється зносостійкістю і надійно захищає пильний ланцюг.
195 грн В наличии

Фільтри
Кількість ланок (шт) 72
Довжина шини (см) 45
Крок ланцюга (дюйм) 0.325
Тип витратного матеріалу Пильна шина
Ширина ланки (дюйм) 0.058

Опис

Хоча пильна шина і вважається витратним матеріалом, вона є одним з визначальних компонентів всього механізму бензопили. Пильна шина 45 см TM Foresta має 72 ланки і працює з кроком 0,325 дюйма, чого достатньо для проведення більшості робіт. Напрямна пильна шина забезпечує зменшену віддачу при роботі, що ідеально підходить для підрізування дерев.

Бензопила з пильної шиною 45 см TM Foresta може стати в нагоді як в якості сучкоріза, так і для заготівлі дров. Переваги даної пильної шини полягають в універсальності її характеристик - вона збігається з більшістю конфігурацій і підходить великій кількості бензопил. Подібна різнобічність істотно збільшує термін служби деталі без зайвих перевірок і чисток.

Важливо враховувати узгодженість довжини шини з потужністю пили. При правильному догляді пильна шина буде мати термін придатності на порядок вище заявленого. Нова пильна шина добре себе проявить за умови великих навантажень і виконає якісну роботу.

  • Шина
Написати відгук