Тримери


Для якісного обслуговування дачної ділянки мотокоса — незамінний інструмент. Тример для трави вже міцно увійшов в домашній побут. Нещодавно головне місце у садовому інвентарі займали газонокосарки, але вони володіли деякими недоліком — подібний інструмент був корисний тільки на великих і дуже рівних площах. А як відомо, ідеальної площини не існує і там, де було потрібно якісно обробити територію біля чагарників, дерев або парканів, газонокосарка бензинова виявлялася безсила. І тоді на допомогу прийшла бензокоса — захист газону від бур'янів і справжня мрія садівника.

Як влаштована мотокоса

Тример для трави має просту конструкцію: довга штанга, на якій зверху розташований двигун, а знизу — робочий механізм (стригуча головка). Ріжучий елементом може виступати як спеціальна тримерна волосінь або корд, так і особливий тримерний ніж. При включенні двигуна робочий механізм починає обертання навколо своєї осі, волосінь перетворюється в жорстку струну і на величезній швидкості зрізає рослинність.

Як обрати та придбати тример?

Головним параметром, що ділить тримери на два табори — це тип двигуна, який встановлено — електричний або бензиновий. Електрокоса відрізняється широким діапазоном потужності. Така відмінна риса характеризує електричний тример як інструмент, розроблений для роботи з різними типами рослинності.  У електрокосі двигун розташовується як зверху, так і знизу. Купити мотокосу з нижнім розміщенням двигуна означає стати володарем компактного, але малопотужного тримера, не здатного працювати при високій вологості або під час дощу. Верхнє розташування двигуна перетворює тример у потужний садовий інструмент, який працює з волосінню і дисковим змінним ножем. Для інтенсивної роботи з жорсткими бур'янами або високою травою доцільніше буде купити бензокосу. Така мотокоса незалежна від джерел енергії, володіє міцною і герметичною конструкцією, місткий паливний бак захищений від ударів, а зайву вібрацію поглинає спеціальний механізм. Бензокоса може впоратися не тільки з травою, а й з чагарниками і навіть молодими саджанцями.

Знайти рішення на питання — «Купити електротример або купити бензотример?», допоможе усвідомлення власників мети застосування інструментів, розмірів своєї ділянки і частоти використання. Для віддаленої місцевості з ймовірністю тривалої роботи підходить бензиновий тример. Для більш делікатної і точної роботи найкращим рішенням стане електричний тример для газону, що відрізняється своєю низькою ціною і високою продуктивністю.

Універсальна мотокоса, так само як і електричний тример, дбайливо упорядкує маленькі ділянки, впорається з невеликим підліском і не зачепить зайвого. Кожен сумлінний і акуратний садівник зобов'язаний мати у своєму робочому арсеналі тример.