Бензотримери

Де використовувати бензотримери Foresta?

У спекотний період року вся зелень активно росте. Якщо не приділяти своїй ділянці належної уваги і догляду, то вже незабаром ви ризикуєте опинитися в оточенні високої і густої порослі. Підтримувати присадибну територію в акуратному вигляді Вам допоможе тример, що працює на бензиновому двигуні. Цей інструмент допоможе Вам прибрати. Мотокоса стане чудовою альтернативою газонокосарці, адже може скосити траву навіть у важкодоступних місцях, таких як: територія поблизу будівель і парканів, під лавками і гойдалками. Для функціонування тримерам необхідні бензин і масло. До підбору палива для заправки слід ставитися дуже уважно і ретельно. Від якості бензину, що заливається, залежить не тільки результат роботи, а й термін експлуатації інструменту в цілому. Для кожної нової робочої сесії необхідно заливати свіжу паливну суміш, а по закінченню роботи залишки слід злити.

У комплект бензинового тримера входять:

  • Котушка з волосінню, які забезпечують безпосередньо процес скошування трави і порослі, під час обертання на високій швидкості;
  • Ніж, який зможе видалити більш тверду і густу рослинність;
  • Ранцеві ремені, завдяки яким вага бензоінструмента переноситься на плечі, звільняючи при цьому руки;
  • Набір ключів для зняття і установки оснасток;
  • Інструкція.

Пропонуємо розглянути детальніше особливості даного виду садового інструменту.

Переваги бензотримерів

Кожен інструмент має як переваги, так і недоліки, які майбутній користувач зобов'язаний знати і враховувати при прийнятті рішення. Для початку звернемо Вашу увагу на переваги мотокоси. Основним плюсом інструментів, що працюють на бензиновому двигуні є потужність. У порівнянні зі своїми електричними аналогами, бензотример може виконувати більший обсяг роботи, а завдяки високому ступеню витривалості мототримера, можна не витрачати час на перерви. Подібний тип пристрою також дозволяє працювати з більш щільними і твердими заростями і чагарниками, зберігаючи при цьому продуктивність. Наступним плюсом є мобільність. Робота бензотримера не залежить від електромережі, а значить немає прив'язки до певного місця. Таким чином, заправивши повний бак, ви зможете продуктивно працювати у віддалених від будинку місцях. І хоча вага бензинових інструментів, як правило, більше, ніж у аналогів, мотокоси оснащені ранцевими лямками, які допомагають перенести вагу інструмента на плечі, тим самим звільнивши руки для роботи.

Недоліки бензотримерів

Нарівні з плюсами, які суттєво полегшують робочий процес, в мототримерах присутній і ряд мінусів, на які також варто звернути увагу. Почнемо з важкої ваги. Наявність об'ємного двигуна і паливного бака істотно додають до загальної маси вагу. Тому врахуйте, що без попередньої підготовки, тривала робоча сесія може датися непросто. Також малоприємним фактом є заправка бензином. По-перше, слід дотримуватися чітких пропорції заливки, а по-друге, запах бензину буде супроводжувати протягом всього робочого процесу. Як наслідок, не рекомендується працювати з мотокосою в мало провітрюваних приміщеннях. Ще одним недоліком можна назвати відносно високу ціну на Бензотример.

Чому варто купити бензотример Foresta?

В асортименті торгової марки Foresta присутній широкий вибір мотокос на будь-який смак і колір. Потужність моделей на бензиновому двигуні стартує від 2200 Вт, а об'єм паливного бака - від 800 мл. До того ж, продукція Foresta розроблена за останнім словом техніки - все для того, щоб зробити роботу максимально продуктивною і гранично простою. Антивібраційна система допомагає працювати тривалий час, не відчуваючи втоми і навантаження, м'які плечові ремені допомагають перенести вагу на плечі, а завдяки вертикальному розташуванню двигуна мотокоса може безпечно і ефективно косити навіть мокрий газон. Всі ці та багато інших особливостей допоможуть виконати поставлене перед бензотримером завдання продуктивно, швидко і якісно. Бензотример Foresta - надійний помічник по догляду за Вашою ділянкою!

Показать больше