Засоби захисту

Для того щоб садівнику було комфортно працювати і створювати ландшафтні шедеври, йому необхідно купити все необхідне обмундирування та інструменти. Перш за все, йому потрібно мати засоби індивідуального захисту для роботи на природі.

Найпростіші засоби індивідуального захисту мінімізують загрозу для життя і здоров'я, які представляють електрика, свердла, що працюють на великих швидкостях, ножі, відрізні диски та інші насадки, уламки, що розлітаються, стружка, пил і вібрація.

Окуляри як сучасні засоби захисту очей

До засобів індивідуального захисту очей відносяться окуляри, захисна маска і аналогічне приладдя для захисту від частинок, що розлітаються або сторонніх тіл. Дуже часто поверхню обличчя потрібно чимось уберегти від механічного та теплового впливу, випромінювання і подразнюючих речовин. Незважаючи на те, що засоби індивідуального захисту (окуляри, щитки) можуть відповідати всім вимогам, у окремих випадках при виникненні небезпеки для очей потрібна додаткова екіпіровка.

Спеціальні засоби захисту очей і обличчя відповідають конкретному виду небезпеки. В окремих випадках краще використовувати захисні елементи для всієї голови, а не тільки органів зору. При необхідності користуються захисними капюшоном або шоломом, або маскою для обличчя. Для захисту очей можна користуватися відкритими і закритими окулярами.

Щиток для захисту обличчя і органів зору при роботі садовою технікою

Лицьовий щиток застосовується для захисту очей і шкіри обличчя від зовнішніх впливів. Зазвичай він виконаний з прозорого матеріалу і не заважає огляду. За допомогою щитка Ви зможете вберегти себе від серйозних травм.

Вибираючи лицьовий щиток для своїх потреб, враховуйте наступні особливості:

  • можливість відрегулювати наголов'я за розміром;
  • ударостійкість;
  • вагу щитка;
  • наявність сітки або шумозахисних навушників.

Рукавиці для захисту шкіри рук користуючись садовим інструментом

Всі милі серцю роботи для садівника вимагають певного інвентарю. Наприклад, якщо Ви вирішили копати, обрізати гілки або полоти, прибирати сміття, то, звичайно ж, рукавички для цих занять вам знадобляться різні. В іншому випадку садна Вам будуть забезпечені.

Рукавиці ТМ Foresta стійкі до стирання: вони виконані з трикотажного матеріалу, який не подразнює шкіру і забезпечує відмінну вентиляцію. На внутрішній стороні рукавичок тканинна основа покрита точковим латексним шаром, що дає протиковзкий ефект. Гумка біля основи надійно фіксує рукавички і захищає кисть працівника.

Основні і додаткові засоби індивідуального захисту

Крім основної екіпіровки в арсеналі садівника повинні бути засоби індивідуального захисту дихання, спецодяг та засоби захисту від пилу, аксесуари і приналежності. Від того, наскільки захищений оператор під час роботи, залежить швидкість і якість виконуваних завдань.

Тим не менш, не завжди засоби захисту очей і обличчя грають вирішальну роль в зниженні ризику отримання виробничої травми. Крім використання засобів індивідуального захисту на виробництві, потрібно не забувати про дотримання всіх правил безпеки. Це буде більш важливим фактором при роботі із садовою технікою і обладнанням.

Чому варто купити засоби індивідуального захисту Foresta

Засоби захисту шкіри, очей, голови від ТМ Foresta стануть надійними помічниками під час виконання садових робіт. Продукція відрізняється високою якістю і довговічністю. Компанія пропонує сучасні засоби індивідуального захисту для різних завдань. Ми організовуємо доставку по всій Україні: до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Актуальна вартість асортименту представлена ​​на сайті.

Якщо Ви хочете купити засоби індивідуального захисту - ласкаво просимо в Foresta! Ми здійснюємо продаж садово-паркового обладнання за найдоступнішими цінами в Україні.